תודה על הרשמתך!

​שלום!

אני רוצה להודות לך על הפנייה והאמון, אני יודעת שלמצוא דיאטה שמתאימה לך ובאמת עובדת זה בכלל לא עניין פשוט, יש שם בחוץ מיליון ואחד פתרונות, ובינינו, אין לך שום דרך לדעת מה אמת ומה שקר.

אז אני מקווה שאני אוכל לעזור לך!!

שמי לורן ואני המייסדת של תוכנית הרזייה.
מדובר בתוכנית הרזייה טבעית לחלוטין ב-100%, באישור מלא של משרד הבריאות וכשרה.
התכנית מבוססת על צמחי מרפא (תערובות ייחודיות שפיתחתי) וליווי קפדני, יומיומי של נטורופטית.
בזכות צמחי המרפא והליווי הצמוד, אחוזי ההצלחה שלנו הם גבוהים משמעותית מכל דיאטה אחרת שם בחוץ. ההסבר בהמשך יגרום לך להבין למה.

בקרוב תיצור איתך קשר בטלפון אחת מיועצות ההרשמה שלנו, כדי לענות לך על כל שאלה שיש לך ולמסור מידע נוסף, בינתיים אני מזמינה אותך לקרוא בקפידה את כל מה שכתוב בדף הזה כדי תהיה לך תמונה מדויקת מה מקבל כל משתתף בתוכנית שלנו, למה לצפות והאם זה מתאים לך.

בהצלחה!

2 מאפיינים עיקריים שחשוב לדעת עלינו
 הדיאטה טבעית לחלוטין - מבוססת על צמחי מרפא.
הדיאטה מהירה וקלה - בזכות ליווי אישי יומיומי וקפדני.

הממוצע שלנו נכון להיום הוא 12 קילו ב-6 שבועות.

מה מיוחד בדיאטת לורן?


התכנית נבנתה במטרה לא רק לגרום להרזייה מהירה ובריאה אלא על מנת ממש לעשות ריסטרט (אתחול) למנגנון חילוף החומרים בגוף שלך.


אחד היתרונות הבולטים של תכנית ההרזיה של דיאטת לורן הוא שגם אנשים שעשו המון דיאטות בעבר, שכבר פגעו במנגנון חילוף החומרים בגופם ולכן מתקשים מאוד לרזות, יכולים ליהנות מהתוצאות המהירות.


הניקוי היסודי של הכבד והגוף מאפשר לחילוף החומרים להתחיל לפעול מחדש בצורה תקינה ולאפשר הרזיה. בנוסף, עצם האתחול של מנגנון חילוף החומרים וייצובו, מאפשר שמירה על המשקל הרצוי גם לאחר שתהליך הדיאטה מסתיים.


מה זה מנגנון חילוף החומרים? חילוף החומרים אחראי על קצב שריפת האנרגיה בגוף. כמה קלוריות שורף הגוף פשוט על מנת לקיים את הגוף והמערכות הפועלות בו באופן טבעי וגם כמה קלוריות (אנרגיה) הוא שורף בזמן פעילות פיזית.


כמובן שככל שחילוף החומרים בגוף מהיר יותר, יהיה האדם רזה יותר או יוכל לרזות מהר יותר.


דיאטות כסאח והרעבה עצמית פוגעות במנגנון חילוף החומרים, מאיטות אותו ולכן ככל שנעשה יותר דיאטות כסאח, סופנו שלא נוכל יותר לרזות.

למי מתאימה תכנית ההרזייה?

 

 • לגילאי 10 ומעלה.

 • לאלו שמחפשים ליווי אישי של יועצת תזונה עם אלפי הצלחות.

 • לכל אדם שרוצה לרדת במשקל, בצורה טבעית, מהירה וקלה. בלי תופעות לוואי ובלי כל נזק בריאותי.

 • לאנשים ששנים נאבקים בתופעה של 'אקורדיון' (עלייה וירידה במשקל ללא הפסקה) ורוצים לשים לזה סוף.

 • מרזים שרוצים לשמור על המשקל החדש שנים קדימה ואולי אפילו לעשות את הדיאטה האחרונה בחיים.

 • כל מי שיש לו בעיות של התמדה ומשמעת עצמית.

 • לעצלנים (אל תיעלבו, אנחנו פשוט בנויים להצליח גם עם אנשים כאלו).

 • אנשים מבוגרים שחילוף החומרים שלהם יותר איטי מבעבר.

 • מרזים ומרזות שניסו כמות גדולה של דיאטות ושום דבר לא מצליח להם.

 • מי שרוצה לאכול טוב ובכיף בזמן ההרזיה, בלי לסבול.

 • לכל מי שאין לו זמן מיותר לשרוף על קבוצות תמיכה למיניהן.

 • מי שחושב שהגוף שלו הוא ייחודי ושונה מאנשים אחרים, ולכן מבין שתכנית אישית תמיד תהיה יותר אפקטיבית מתוכנית כללית.

אלו תערובות צמחי המרפא שישלחו אליך הביתה ברגע שהצטרפת אלינו:

רביעייה.png

מה התפקיד של הצמחים ואיך הם עוזרים לתהליך?

פורמולה לבוקר - MORNING FORMULA
טיפות טבעיות מיועדות לפירוק השומנים המיותרים בגוף.

כתוצאה מדיאטות לא נכונות, מחלות, תזונה לקויה, שינויים הורומונליים אחרי לידות,
גיל המעבר או בעיות בבלוטת התריס, היכולת של הגוף לפרק שומן נפגעת.

השימוש בפורמולה הזאת הוכיח את העצמו כיעיל מאוד בעזרה לגוף לפירוק של כ-200-500 גרם של רקמת שומן ביום.

מצוי הצמחים בפורמולות MORNING, עוזר לגוף להתגבר על המכשול הזה, מחזק את הגוף, את מערכת החיסון ואת התפקוד הכללי של הגוף כולו, משקם את היכולת של הגוף לפרק רקמות שומן בקלות, בלי לפגוע במסת שריר, וע"י כך עוזר לייצר מצב של הרזיה בריאה ונכונה, גורם לעליה באנרגית הגוף בבוקר
(התערובת אינה מכילה ממריצים!!).

פורמולה לצהריים - NOON FORMULA
טיפות טבעיות התרומות לניקוי הרעלים בגוף ולהתגברות על תחושת הנפיחות והכבדות.

ארוחת צהריים היא לרוב הארוחה הגדולה ביותר ביום, שלעיתים קרובות גורמת לנו לתחושת כבדות, גזים ונפיחות בבטן. המזון המודרני מלא ברעלים שונים, החל מהורמונים בעופות ובשרים, חומרי הדברה בירקות ופירות (אפילו אורגניים), וחומרים משמרים וחומרי טעם וריח כימיים.

 כל אלו מצטברים במערכת העיכול וברקמות השומן ומקשים על הגוף לפרק את הרקמה השומנית, תורמים לתחושת התסכול הנובעת מ-"דיאטות שלא עובדות", וחוסר אונים. מיצוי צמחי בפורמולת NOON עוזר לגוף להתגבר על תחושת הנפיחות והכבדות, תורם לניקוי הרעלים מרקמות השומן וממערכת העיכול, ותורם להרזיה נכונה בריאה וכיפית, עיכול תקין והרגשת קלילות.

פורמולה לערב - EVENING FORMULA

טיפות טבעיות של ויטמינים ומינרליים המתמקדים בטיפול באכילה רגשית של פחמימות.

שעות הערב הן לרוב הזמן הכי בעייתי בזמן דיאטה. זמן של אכילה רגשית, אכילה מתוך שעמום, זמן בו כל המתח והלחץ של כל היום עלולים להתפרץ החוצה בצורת אכילה של כל המקרר כולו.

 המיצוי הצמחי בפורמולת EVENING הוכיח את העצמו כיעיל מאוד בהרגעה של כעס, מתח ולחץ המצטברים במשך היום ועלולים לגרום לאכילה רגשית. כמוכן, הוא ממלא את הגוף בוויטמינים ומינרלים איכותיים מאוד, העוזרים להתגבר על הרצון לנשנש, על תחושת הרעב ותורם להרזיה קלה, בריאה ונכונה.

פורמולה ללילה - NIGHT FORMULA

טיפות טבעיות של כמות נכונה של ויטמינים ומינרליים המגבירה את יכולת הספיגה של מרכיבים חיוניים.

בלילה הגוף שלנו עסוק בניקיון, חידוש רקמות וספיגה של המרכיבים התזונתיים, אותם הוא קיבל במשך היום. השומן העודף עלול להכביד על הגוף ועל האיברים הפנימיים להקשות על פעולות חיוניות אלה. כמוכן, הלילה הוא זמן שעלול להיות מאתגר מבחינת הרצון לנשנש מתוך הרגל או רצון ל"משהו טעים".

המיצוי הצמחי בפורמולת NIGHT, עוזר לגוף לנקות את הכבד, לטפל בכבד שומני וכולסטרול גבוה, מגביר את יכולת הספיגה של מרכיבים תזונתיים חיוניים, ומכיל כמות נכונה ומאוזנת של ויטמינים ומינרלים, להם הגוף זקוק בלילה, על מנת להתחדש ולהכין את עצמו ליום שאחרי. מטופלים רבים מדווחים גם על ירידה של תיאבון בשעות המאוחרות וירידה במשקל מהירה וקלה הרבה יותר.

לתכנית ההרזיה שלנו
4 מרכיבים:

 1. צמחי המרפא

מרגע הצטרפותך לתכנית, יישלחו אליך צמחי המרפא. הם יגיעו אליך הביתה עם שליח לרוב עד 5 ימי עבודה מיום ההצטרפות. הצמחים חלקם מגיעים בצורה של טיפות וחלקם בצורה של טבליות. לוקחים אותם עקרונית פעם ביום ופעם בלילה, הם מספיקים לחודשיים ולהורדה של 15-12 ק"ג. בשיחת הפתיחה שלך תסביר לך היועצת האישית שלך בדיוק איך להשתמש בצמחים הללו.


 2. תפריט הרזייה -

יום לאחר ההצטרפות לתכנית, תיצור איתך קשר היועצת האישית שלך ולאחר שיחה מעמיקה לגבי אורח החיים שלך, הרגלי התזונה, המצב הבריאותי והדיאטות שעברת, אם עברת ותישלח לך תפריט לשלב ההרזיה שמותאם לך באופן אישי, לגוף שלך, למאכלים האהובים ולאורח החיים שלך.
המטרה כמובן היא שהתפריט יהיה כמה שיותר מאוזן אבל מצד שני כיפי וריאלי (שיהיה קל להיצמד אליו). ביום ההצטרפות לתוכנית, ישלח אליך שאלון במייל ובו מספר שאלות על עצמך (הרגלי התזונה שלך, בעיות בריאותיות, מאכלים אהובים, היסטוריה עם דיאטות וכו'). בהתאם לשאלון הזה, היועצת תרכיב לך את התפריט האידיאלי עבורכם.

3. מעקב יומיומי -

לאורך כל התוכנית תבצע היועצת האישית שלך, מעקב צמוד ויומיומי (למעט סופי השבוע) לכל אורך תקופת ההרזיה והשמירה.
היועצת האישית שתוצמד אליך, בעצם תבקש ממך כל בוקר להישקל ולשלוח בסמס את המשקל שלך.
יש לכך 2 סיבות עיקריות:

הראשונה היא בשבילך, מכיוון שאצלנו הירידה במשקל היא יומיומית, כל יום יש תוצאות ולפי דיווחים של מאות לקוחות שלנו, לראות תוצאות כאלו זאת מוטיבציה אדירה בשבילך להמשיך. הסיבה השנייה היא בשבילנו, לעקוב אחריך ולראות שההתקדמות היא כמו שצריך ולפי הצפי. במידה והגוף שלך ייתקע בזמן הדיאטה ויפסיק לרדת, היועצת שלך מיד יוצרת איתך קשר ומתקנת את מה שצריך כדי שהירידה תמשיך בקצב הרצוי

 

4. שלב השמירה -

ליותר מ-80% מהאנשים שעושים דיאטה כלשהי, זו הנקודה החלשה והבעייתית ביותר. בדיאטות אחרות, חודשיים עד שנה מהיום שמגיעים למשקל היעד, מעלים את המשקל הזה בחזרה. בדיאטת לורן, בשלב השמירה היועצת האישית בונה לך תפריט חדש (שונה מתפריט ההרזיה), שמטרתו היא לשרת אותך ביום-יום מעתה והלאה, כלומר הרבה אחרי שדרכינו ייפרדו.
בנוסף בשלב השמירה היועצת תבצע איתך בדיקת פחמימות מיוחדת על מנת שאחת ולתמיד תהיה לך רשימה של הפחמימות המומלצות ושגופך מפרק בקלות יחזסית ואלו לא ושעדיף כמה שיותר להימנע מהן.

שאלות ותשובות נפוצות

איך אפשר ליצור אתכם קשר?
ניתן תמיד לשלוח מייל לשירות הלקוחות שלנו info@lorensdiet.com.

אפשר לשלוח לנו הודעה בדף הפייסבוק

או להתקשר למספר 03-9411197.


איזה חומרים הצמחים מכילים? יש לי רגישות לחומר מסוים, הדיאטה הזו מתאימה לי?
הנה קישור לתמונות של הצמחים והמרכיבים שלהם. ניתן להוריד את המידע, להסתכל, להתייעץ ולקבל ביטחון גמור שהצמחים הללו יעבדו עבורך.

כאן יש לך גם את אישור ממשרד הבריאות.


כמה זמן עד שאקבל את התוספים מרגע ההזמנה?
התוספים מגיעים אלייך עד כ-5 ימי עבודה מרגע ביצוע ההזמנה, כמו גם תפריט ההרזייה (כמובן כדי שנשלח לך תפריט אנחנו זקוקים שכמה שיותר מהר נקבל את התשובות לשאלון שנשלח אלייך במייל). אחרי שהתפריט וצמחי המרפא אצלך, היועצת תזונה האישית שלך תבצע איתך 'שיחת פתיחה', תסביר לך בדיוק מה לעשות ואנחנו נוכל להתחיל.


מה אוכלים בתפריט ההרזייה, ממה הוא מורכב?
אני יודעת שיש לך
 חיים עמוסים ומאוד מגוונים, ויש לך גם צרכים שונים בתחום התזונה וההתנהלות, לכן התפריט נבנה אישית ומותאם אלייך ולא בצורה קבוצתית. המטרה של התפריט הוא שתהיה מקסימום נוחות והתאמה לחיים האישיים שלך, ואכן אלפי לקוחות שלנו מדווחים שזהו המצב.


אתם מקבלים שיקים?
התשלום הוא באשראי עד 10 תשלומים שווים ללא ריבית או במזומן (נמסר לשליח מטעמנו בעת מסירת המשלוח). כמו כן ניתן לשלם חלק מהסכום במזומן והשאר באשראי. במקרים מסוימים שאין כרטיס אשראי ו/או מזומן אנחנו מאשרים את ביצוע העסקה בצ'קים.